Program Bezpieczny Podatnik

autorskie narzędzie kompleksowo podchodzące do problematyki bezpieczeństwa

Najważniejsze

 

A co by było, gdyby ryzyko, że kontrola zapuka do Twojej firmy niemal całkowicie zlikwidować? Program Bezpieczny Podatnik to autorskie narzędzie przygotowane we współpracy z AXA i EY.

W jego skład wchodzą cztery narzędzia (JPK okEY tester, TAX 360, AXA Pomoc podatkowa i OC dla odpowiadających za księgowość, podatki i płace).

Dzięki niemu będziesz mieć pewność, że wszystko w podatkach jest, jak trzeba i, że szanse na kontrole są naprawdę znikome. A jeśli nawet kontrola się pojawi firma i osoby odpowiedzialne będą pod opieką najlepszych specjalistów.

PIRAMIDA BEZPIECZEŃSTWA

POZIOM 1: Bezpieczeństwo  osób odpowiadających za księgowość, podatki i płace >>

POZIOM 2: Bezpieczeństwo firmy podczas kontroli US, ZUS i PIP >>

POZIOM 3: Bezpieczeństwo rozliczeń podatkowych firmy >>

 

Wyeliminuj ryzyko błędu w deklaracjach podatkowych

 

Po wejściu w życie obowiązku przekazywania sprawozdań podatkowych w formie JPK sposób i częstotliwość kontrolowania firm dramatycznie się zmienił - można powiedzieć, że do każdej firmy kontrola podatkowa przychodzi teraz co miesiąc.

Nowa sytuacja wymaga od osób zarządzających ryzykiem podatkowym nowej wiedzy i nowych narzędzi.  JPK okEY tester - element naszego pakietu, jest odpowiedzią doradców EY na nowe wyzwanie, przed którym stanęły firmy. 

Przygotuj firmę do kontroli

 

Zarzuty karne i karano-skarbowe pojawiają się wtedy, gdy firma „przegra” kontrolę. Na drugim poziomie bezpieczeństwa dzięki ubezpieczeniu AXA Pomoc Podatkowa przygotowanym we współpracy z EY - minimalizujemy ryzyko takiej przegranej.

W ramach ubezpieczenia AXA Pomoc podatkowa  firma będzie mogła wykorzystać wiedzę i doświadczenie najlepszych na rynku ekspertów, zajmujących się sporami podatkowymi (EY w latach 2016 – 2018 został wybrany najlepszą firmą doradztwa podatkowego w Polsce w kategorii spory podatkowe). Więcej >>

Bądź na bieżąco z wszystkim co ważne dla bezpieczeństwa firmy

 

Nowe ustawodawstwo podatkowe, jego niekończące się nowelizacje oraz zmiany interpretacji i orzecznictwa sądów – to tylko fragment zewnętrznego ryzyka podatkowego na które narażeni są podatnicy. Minimalizacja tego ryzyka zależy jednak od nas samych – trzymanie ręki na pulsie, błyskawiczna i przemyślana reakcja na zmiany prawne jest dziś koniecznością każdej firmy.

Serwis TAX 360, który oferujemy w ramach naszego Pakietu, wychodzi naprzeciw tym potrzebom. Przegotujemy i dostarczymy Wam przegląd najważniejszych informacji podatkowych i prawnych, które mogą być ważne w Waszej codziennej pracy.

Zapewnij bezpieczeństwo osób odpowiedzialnych

 

OC dla osób odpowiadających w firmie za księgowość, podatki i płace daje ochronę w momencie, kiedy dzieje się najgorsze – pojawiają się zarzuty karano skarbowe lub karne oraz grzywna i kara. Gwarantuje, że taks osoba  nie zostanie w tym trudnym momencie, sama z problemami.

Ubezpieczenie zaczyna działać wtedy, gdy Ubezpieczonemu grozi postawienie (lub zostały postawione) zarzuty ze strony fiskusa, ZUS bądź PIP.  Więcej >>

KONTAKT

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej firmy lub oferty SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI. Skierujemy Cię we właściwe miejsce.

INFORMACJE

Porozmawiajmy

Nasz zespół czeka na Twoje pytania. Chcemy zadbać o Twoje bezpieczeństwo.

Zapraszamy do Strefy BEZPIECZEŃSTWA

KONTAKT

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami. Nasi eksperci odpowiedzą na Twoje pytania >>

 

All right reserved: CR21 Sp.zo.o.

KIM JESTEŚMY

 

Strefa Bezpieczeństwa to wspólny projekt AXA, EY i CR 21 mający na celu zwiększenia podatkowego bezpieczeństwa firm >>