PARTNERZY

AXA

axa1.jpg

AXA jest jedną z największych grup ubezpieczeniowych na świecie. W Polsce AXA jest obecna od 2006 roku. Jest uniwersalnym ubezpieczycielem z pełną ofertą ubezpieczeń majątkowych, a także ubezpieczeń na życie, z których korzysta ponad 3 mln klientów, w tym firmy oraz międzynarodowe korporacje.

AXA jest 5. ubezpieczycielem w Polsce z 4,7% udziałem rynkowym mierzonym przypisem składki brutto na koniec 2017 roku. AXA w Polsce jest wyłącznym partnerem mBanku w oferowaniu ubezpieczeń ochronnych na życie i majątkowych.

EY

Logo EY.png

Firma EY jest światowym liderem rynku usług profesjonalnych obejmujących usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe i doradztwo transakcyjne.

EY ma biura w ponad 150 krajach. W Polsce ma ponad 3 200 specjalistów pracujących w 7 biurach oraz w centrach kompetencyjnych.

EY wielokrotnie nagradzano tytułami najlepszej i najskuteczniejszej firmy doradztwa podatkowego wg rankingu Dziennika Gazety Prawnej. Firma wygrywała również Ranking Audytorów Rzeczpospolitej.

PIRAMIDA BEZPIECZEŃSTWA

POZIOM 1: Bezpieczeństwo  osób odpowiadających za księgowość, podatki i płace >>

POZIOM 2: Bezpieczeństwo firmy podczas kontroli US, ZUS i PIP >>

POZIOM 3: Bezpieczeństwo rozliczeń podatkowych firmy >>

KONTAKT

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej firmy lub oferty SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI. Skierujemy Cię we właściwe miejsce.

​​

INFORMACJE

O projekcie

Porozmawiajmy

Nasz zespół czeka na Twoje pytania. Chcemy zadbać o Twoje bezpieczeństwo.

Zapraszamy do Strefy BEZPIECZEŃSTWA