UNIQA i AXA działają już jako jedna firma pod marką UNIQA. Po uzyskaniu zgód Komisji Nadzoru Finansowego i wpisie do Krajowego Rejestru Sądowego nastąpiło prawne połączenie spółek ubezpieczeniowych i zmiana nazwy na UNIQA. Nazwę na UNIQA zmieniły także towarzystwo funduszy inwestycyjnych i powszechne towarzystwo emerytalne.

Rejestracja w Krajowym Rejestrze Sądowym finalizuje formalny proces połączenia majątkowych i życiowych towarzystw ubezpieczeniowych UNIQA i AXA i zmiany nazw dawnych spółek AXA. Od 9 kwietnia w skład Grupy UNIQA w Polsce wchodzi pięć spółek: UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń, UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie, UNIQA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych, UNIQA Powszechne Towarzystwo Emerytalne oraz UNIQA Polska.
Więcej na stronie UNIQA >> https://media.uniqa.pl/informacje-prasowe/press/659239/uniqa-i-axa-razem-pod-marka-uniqa

Ostatnie wpisy

5 kwietnia 2023

Zapraszamy do obejrzenia materiału z webinarium, podczas którego nasi eksperci opowiadali o rozwoju ubezpieczeń podatkowych, oraz o naszych doświadczeniach w minimalizowaniu ryzyka podatkowego przedsiębiorstw.

4 kwietnia 2023

Jest nam bardzo miło, że EY – nasz Partner w projekcie Strefa bezpieczeństwa, po raz kolejny  potwierdził swój status bezkonkurencyjnie największej firmy doradztwa podatkowo-prawnego w Polsce.

21 marca 2023

#UBEZPIECZENIA PODATKOWE – doświadczenia rynkowe. Serdecznie zapraszamy na bezpłatne webinarium, podczas którego nasi eksperci uporządkują i w praktyczny sposób omówią najważniejsze zagadnienia związane z ubezpieczeniami podatkowymi, a także przedstawią analizę przypadków.