5 kwietnia 2023

Zapraszamy do obejrzenia materiału z webinarium, podczas którego nasi eksperci opowiadali o rozwoju ubezpieczeń podatkowych, oraz o naszych doświadczeniach w minimalizowaniu ryzyka podatkowego przedsiębiorstw.

4 kwietnia 2023

Jest nam bardzo miło, że EY – nasz Partner w projekcie Strefa bezpieczeństwa, po raz kolejny  potwierdził swój status bezkonkurencyjnie największej firmy doradztwa podatkowo-prawnego w Polsce.

21 marca 2023

#UBEZPIECZENIA PODATKOWE – doświadczenia rynkowe. Serdecznie zapraszamy na bezpłatne webinarium, podczas którego nasi eksperci uporządkują i w praktyczny sposób omówią najważniejsze zagadnienia związane z ubezpieczeniami podatkowymi, a także przedstawią analizę przypadków.

9 kwietnia 2021

UNIQA i AXA działają już jako jedna firma pod marką UNIQA. Po uzyskaniu zgód Komisji Nadzoru Finansowego i wpisie do Krajowego Rejestru Sądowego nastąpiło prawne połączenie spółek ubezpieczeniowych i zmiana nazwy na UNIQA. Nazwę na UNIQA zmieniły także towarzystwo funduszy inwestycyjnych i powszechne towarzystwo emerytalne.

23 marca 2021

EY na czele „Rankingu Firm i Doradców Podatkowych” Dziennika Gazety Prawnej w kategorii „Spory podatkowe” i na drugiej pozycji w kategorii „Projekty podatkowe. EY po raz kolejny uznany został „Najlepszą firmą doradztwa podatkowego 2020” w kategorii „Spory podatkowe”.

3 lutego 2020

Nasze ubezpieczenie AXA Pomoc podatkowa została produktem miesiąca Gazety Ubezpieczeniowej.
W uzasadnieniu napisano, że nagroda została przyznana „za dostrzeżenie potencjału ubezpieczeniowego rosnącej liczby obowiązków podatkowych nakładanych na przedsiębiorstwa i szybką reakcję na zidentyfikowane zjawisko”.

W ostatnim czasie tematyka ubezpieczeń podatkowych dla firm stała się bardzo gorąca. Wiąże się to z zachodzącymi na rynku zmianami, tym, że państwo nakłada na firmy coraz więcej obowiązków podatkowych, coraz bardziej skomplikowanych i niejasnych.